Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Timo Eichfuss liitub Kalev/Cramoga, Paiste ja Baker pole kuhugi minemas

13 Jaanuar 2017 11:51:25 DELFI SPORT > Kõik uudised

Rakvere Tarva korvpallimeeskond on jäänud ühe mängija võrra vaesemaks, sest ääremängija Timo Eichfuss siirdus valitseva meistri BC Kalev/Cramo ridadesse.

Vice Eesti Time13 Jaanuar 2017 11:51:25

Ads

Timo Eichfuss liitub BC Kalev/Cramoga, Paiste jääb siiski Tarvasse

13 Jaanuar 2017 08:47:49 DELFI SPORT > Kõik uudised

Hooaja algusest saati raskustega võidelnud Rakvere Tarva korvpallimeeskonnale on saabunud raske aeg, tiim on sõna otseses mõttes laiali jooksmas.

Vice Eesti Time13 Jaanuar 2017 08:47:49

Rakvere Tarvas jookseb laiali? Eichfuss liitub BC Kalev/Cramoga

12 Jaanuar 2017 22:36:24 DELFI SPORT > Kõik uudised

Vice Eesti Time12 Jaanuar 2017 22:36:24

DELFI VIDEO: Timo Eichfuss: Tartul oli rohkem kogemust ja jõudu

25 November 2016 20:49:58 DELFI SPORT > Kõik uudised

Rakvere Tarva korvpallur Timo Eichfuss ütles pärast 77:105 allajäämist oma endisele koduklubile Tartu Ülikoolile, et viimasel veerandil (kaotati 10:30- toim) tuli tartlaste paremus selgelt välja.

Vice Kõik uudised Time25 November 2016 20:49:58

Eichfuss ja Post kogusid võimsad numbrid, aga Tarvas poolfinaali ei pääsenud

29 Oktoober 2016 16:08:52 Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Eesti meeste korvpalli karikavõistluste veerandfinaalis alistas Pärnu Sadam 83:78 Rakvere Tarva ja kohtub poolfinaalis kas Tartu Ülikooli või TTÜ-ga.

Vice Korvpall Time29 Oktoober 2016 16:08:52

DELFI VIDEO: Timo Eichfuss valusa kaotuse järel: hooaeg on veel pikk, küll me õpime nendest vigadest

08 Oktoober 2016 10:21:15 DELFI SPORT > Kõik uudised

Pärast kaheksat hooaega Tartus taas Rakverre mängima kolinud Timo Eichfuss ei olnud pärast Tarva valusat allajäämist BC Valga-Valkale ülemäära löödud. Viimase kahe minutiga anti käest üsna turvaline edu ja kaotati 85:86, ent hooaja alguse vead ei ole veel hukatuslikud. Neid saab hooaja käigus parandada.

Vice Kõik uudised Time08 Oktoober 2016 10:21:15

Eichfuss liitus Rakvere Tarvaga

30 August 2016 11:56:35 DELFI SPORT > Kõik uudised

Pikka aega Tartu Ülikool/Rocki ridadesse kuulunud ja kahel korral Eesti meistriks tulnud Timo Eichfuss jätkab korvpallurikarjääri Rakvere Tarvas. Andres Sõbra käe all mängis ta ka aastastel 2006-2008, misjärel seadis sammud Tartusse. Nüüd on Eichfuss ringiga tagasi. Tarvaga lõi ta käed üheks hooajaks.

Vice Eesti Time30 August 2016 11:56:35

Eichfuss lahkub Tartust

29 August 2016 23:23:38 DELFI SPORT > Kõik uudised

Tartu ­ülikooli korvpalli­meeskonnast lahkub järje­kordne oluline mängija – seal kaheksa aastat pallinud Timo Eichfuss.

Vice Eesti Time29 August 2016 23:23:38

Rocki otsustav euromäng: Petrukonis peaks rivis olema, Eichfuss on suur küsimärk

01 Veebruar 2016 13:03:08 DELFI SPORT > Kõik uudised

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskonnal seisab homme õhtul ees otsustav eurosarja mäng Krasnojarski Jenisseiga. Tänahommikuselt Rocki treeningult puudus Timo Eichfuss, kellel on endiselt palavik.

Vice null Time01 Veebruar 2016 13:03:08

Spordi lühiuudised 8.08

07 August 2015 23:08:49 Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Eichfuss ei jätka koondises Korvpalli EMiks valmistuv Eesti koondis mängib järgmisel nädalal Gruusias, kuid rahvusmeeskonnaga ei jätka Timo Eichfuss. Eesti Korvpalliliit teatas, et pikalt koondisega eriprogrammi alusel kaasa treeninud Eichfuss pidi kõrvale astuma. Nagu koondise arst Kalle Põder juba kümmekond päeva tagasi tunnistas, oli Eichfuss ise tahtmist täis, kuid pallitrenni ei saanud ta pikka aega alustada, sest ei saanud õieti joosta ega hüpatagi.